Partneri a inštitúcie

     

Dnes je piatok, 12.07.2024
Nina


Filter
 • Slovart-súťaž

  Milí žiaci,

  Čitateľský klub Slovart vyhlásil v jesennom katalógu zaujímavú súťaž.

 • Plenárne rodičovské združenie

  Vážení rodičia,

  srdečne vás pozývame na plenárne rodičovské združenie, ktoré sa bude konať dňa 26.9.2019 o 15.45 hod. na dolnej chodbe v hlavnej budove. 

 • Budapešť 2019

  V dňoch od 27. augusta do 30. augusta 2019 sa štyria žiaci 7. ročníka našej školy: Olívia Jaďuďová, Dominika Vazanová, Adam Buzalka, Róbert Mokoš a pani učiteľky Katarína MaruniakováMartina Prokajová zúčastnili pobytu v Budapešti pod názvom: „World heritage international schoolprogram“. Cieľom projektu je vzdelávať mladých ľudí, hľadať spoločnú minulosť a byť hrdý na to, čo naše mestá preslávilo a prečo sú výnimočné.

 • Európsky deň jazykov

  Európsky deň jazykov

  Vznikol ako vedľajší produkt projektu menom EYL ( Europian Year of Languages ) ktorý bol zorganizovaný Európskou radou a Európskou úniou.

 • ŠAMT

  Naša škola sa zapojila do projektu Športovej akadémie Mateja Tótha (ŠAMT).

 • Slávnostné otvorenie školského roka 2017/2018

  Aj 4. septembra ste vo vzduchu mohli cítiť jeseň. Jej príchod signalizuje začiatok školského roka, na ktorý sa mnohí z vás tešili viac, iní o trošku menej, pretože práve koniec prázdnin so sebou prináša veľa rôznych povinností, množstvo nečakaných dobrodružstiev, ďalšie zaujímavé priateľstvá a hlavne nové vedomosti.

 • Valné zhromaždenie občianskeho združenia

  Dňa 17.09.2015 sa v priestoroch telocvične Základnej školy uskutočnilo zasadnutie Valného zhromaždenia OZ Rodičia a priatelia ZŠ Jozefa Horáka v Banskej Štiavnici (plenárne rodičovské združenie). Zasadnutie otvoril za vedenie školy riaditeľ, Mgr. Ján Maruniak. Na zasadnutí odznela správa o činnosti a hospodárení občianskeho združenia za školský rok 2014/2015, ktorú predniesol predseda Správnej rady Občianskeho združenia PhDr. Oliver Lakoštík. Valné zhromaždene v následnom bode programu zvolilo Správnu radu a Dozornú radu občianskeho združenia na aktuálny školský rok 2015/2016.

  Valné zhromaždenie OZ rozhodovalo aj o výške ročného členského príspevku (príspevok na ZRPŠ), pričom schválilo výšku uvedeného príspevku v sume 10€/rok/rodinu.

 • Otvorenie Športového areálu Štefana Mojžiša

  “Najdôležitejšie je milovať šport, ktorý treba robiť pre svoje potešenie a radosť.“

  /Martina Moravcová/

  A práve potešenie a radosť cítili všetci prítomní dňa 12.septembra a mali na to hneď 3 dôvody: stretli sa kvôli dlho očakávanej udalosti, bolo príjemné počasie a prišli i vzácni hostia v takomto zložení: primátorka mesta BŠ Nadežda Babjaková, prednostka MÚ Ivana Nikolajová, viceprimátor Dušan Lukačko, príbuzní prvého riaditeľa našej školy Štefana Mojžiša: manželka, dcéra a vnúčatá, zástupkyne Slovenskej sporiteľne, poslanci Mestského zastupiteľstva, členovia Rady školy a Školskej rady, riaditelia škôl a školských zariadení, bývalí učitelia našej školy, bývalí žiaci – športovci, ktorých trénoval Štefan Mojžiš.

 • Valné zhromaždenie OZ

  Dňa 11.9.2012 sa uskutočnilo Valné zhromaždenie občianskeho združenia Rodičia a priatelia Základnej školy Jozefa Horáka v Banskej Štiavnici.

 • Prvý deň v škole

  Každý september sa otvárajú brány všetkých škôl po dvojmesačnom oddychu.

 • Otvorenie šk. roka 2016/2017

  ... dnes už však strom rozosmiaty
  ako dáky peniaz zlatý
  púšťa už list po liste...

  Ako to už v septembri býva, prišiel čas, keď prvý sfarbený jesenný list odštartoval návrat do školských lavíc. 5. september znamenal pre všetkých školákov koniec letných prázdnin a začiatok povinností. Pre nepriazeň počasia sa slávnostné otvorenie školského roka 2016/2017 odohralo v priestoroch dolnej chodby hlavnej budovy školy.