Partneri a inštitúcie

     

Dnes je pondelok, 20.05.2024
Bernard


Milí rodičia, milí žiaci,

školská knižnica našej základnej školy začiatkom školského roka 2017/2018 nadviazala spoluprácu s Čitateľským klubom vydavateľstva Slovart, ktorý u detí a mládeže podporuje a rozvíja čítanie s porozumením. Výhodou členstva v ČKS, okrem rôznych aktivít budujúcich pozitívny vzťah k literatúre, je aj zľava na knihy, a to vo výške:

20% na objednané tituly z knižného katalógu (vychádza 4-krát ročne);

18% na objednané tituly priamo zo stránky vydavateľstva www.slovart.sk.

Vydavateľstvo Slovart ponúka nielen populárno-náučné knihy, encyklopédie, vzdelávacie a zábavné zošity podporujúce logické myslenie pre rôzne vekové skupiny, ale aj beletriu pre deti a mládež, knihy pre rodičov i učiteľov, slovníky a cudzojazyčné tituly. Pokiaľ sa k vám katalóg náhodou nedostal, môžete si z našej stránky stiahnuť formulár, ktorý sme si pre vás pripravili, a podľa návodu si objednať vybrané tituly.

Veríme, že vás ponuka vydavateľstva Slovart osloví a nájdete si v nej niečo zaujímavé. V prípade, že máte otázky, napíšte nám na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

Aktuálny katalóg