Partneri a inštitúcie

     

Dnes je utorok, 25.06.2024
Tadeáš


Milí rodičia, milí žiaci,

školská knižnica našej základnej školy začiatkom školského roka 2018/2019 nadviazala spoluprácu s Klubom mladých čitateľov vydavateľstva Albatros, ktorý u detí a mládeže podporuje a rozvíja čítanie s porozumením. Výhodou členstva v KMC, okrem rôznych aktivít budujúcich pozitívny vzťah k literatúre, je aj zľava na knihy, a to vo výške:

20% na objednané tituly z knižného katalógu (vychádza 4-krát ročne);

18% na objednané tituly priamo zo stránky vydavateľstva www.albatrosmedia.sk.

Vydavateľstvo Albatros ponúka nielen populárno-náučné knihy, encyklopédie, vzdelávacie a zábavné zošity podporujúce logické myslenie pre rôzne vekové skupiny, ale aj beletriu pre deti a mládež, knihy pre rodičov i učiteľov, slovníky a cudzojazyčné tituly. Pokiaľ sa k vám katalóg náhodou nedostal, môžete si z našej stránky stiahnuť formulár, ktorý sme si pre vás pripravili, a podľa návodu si objednať vybrané tituly.

Veríme, že vás ponuka vydavateľstva Albatros osloví a nájdete si v nej niečo zaujímavé. V prípade, že máte otázky, napíšte nám na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

Upozornenie! Vyplnený formulár sa odovzdáva spolu s peniazmi pani učiteľke Inglotovej, a to do termínu, ktorý nájdete v sekcii ODKAZY.

Nový katalóg