Partneri a inštitúcie

     

Dnes je pondelok, 06.07.2020
Patrícia, Patrik


Knižné kluby a zľavy

V súčasnosti fungujú knižné kluby vydavateľstiev Slovart aj Albatros v obmedzenom režime, ale ich online obchody každý týždeň ponúkajú výhodné zľavy na konkrétne knižné tituly či žánre.

Vydavateľstvo Albatros ohlásilo týždeň populárno-náučnej literatúry pre deti aj dospelých s 25% zľavou. Pokiaľ sa vám ponuka tohto vydavateľstva páči a radi by ste si zakúpili knihu výhodnejšie, niečo sa naučili a využili hlavne zľavu, ktorú ponúka aj čitateľský klub, zavítajte do Albatrosáckeho online obchodu. Výber je bohatý a novinky, ktoré práve vyšli, naozaj nádherné.

Sledovať sa vám vyplatí aj Facebookový profil tohto vydavateľstva, ktorý nezabudol na školoupovinné deti. Tie si na tejto stránke nájdu rôzne motivačné videá, ale aj knižné aktivity, ktoré vedia plnohodnotne vyplniť ich voľný čas (a niečo ich hravou formou aj naučiť).

Všetky detské knihy majú navyše 15% zľavu!

Knižné tipy

Kde sa skrýva ŠŤASTIE

Slávne zvieratá a zvieratá slávnych

Rozprávky na sladké sníčky

Po stopách nášho sveta (12 ilustrovaných máp)

Vezmi ma domov: do akého lesa patrím?

Vezmi ma domov: do akej vody patrím?

Svetový atlas strašidiel a duchov

Čo učky nevidia

V každej knihe v ponuke e-shopu vydavateľstva Albatros si môžete zalistovať aj online.

Vydavateľstvo Slovart vám ponúka výrazné zľavy na knižné novinky a na svojich Facebookových stránkach rôzne zaujímavé experimenty, ekoaktivity, úryvky z kníh, ktoré čítajú ich známi autori, ale aj tipy na rôzne celoslovenské súťaže. Ak si teda nájdete trošku voľného času, zavítajte predovšetkým na profil čitateľského klubu, ktorý je hravými úlohami a nápadmi nasýtený takmer na prasknutie! 

Knižné tipy

Ako umelci vidia svet

Veľká kniha rozprávok o zvieratách zo všetkých kútov sveta

Džbány, košíky, medovníky - spoznaj naše remeslá

Bohovia a démoni

Čarodej klope trikrát (Čarodeji dávnoveku)

V každej knihe v ponuke e-shopu vydavateľstva Slovart si môžete zalistovať aj online.

Upozornenie: Ponuky a zľavy sa každý týždeň menia, ale vydavateľstvá o nich informujú pravidelne a v každej svojej pobočke, či na každej internetovej stránke, ktorú spravujú. Ak by ste nejakú akciu nestihli, určite vás poteší iná.