Partneri a inštitúcie

     

Dnes je pondelok, 06.07.2020
Patrícia, Patrik


Prečítam ti rozprávku (knižný tip)

Internetový obchod Martinus v spolupráci so slovenskými hercami, spevákmi, spisovateľmi, ale aj inými slovenskými celebritami, vytvorili netradičný knižný projekt s názvom Prečítam ti rozprávku.

Cieľom krátkych knižných ukážok má byť spríjemnenie a vyplnenie voľného času, ktorý deti trávia doma, pretože sú školy, škôlky aj knižnice zatvorené. Každý týždeň vám známa tvár predstaví úryvok zo svojej obľúbenej knihy (starej aj novej, veľkej či malej, ošarpanej i v novom šate). Tieto slovenské osobnosti sa vám budú prihovárať z pohodlia svojich domov. Poniektoré z nich predstavia svoje obľúbené knihy naozaj netradičným spôsobom. Každý jeden knižný tip, ktorý sa zatiaľ na YouTube obchodu Martinus objavil, bol zaujímavý, pútavý, dobrodružný a predovšetkým zábavný.

Ak si teda chcete vypočuť rozprávku, nebojte sa zavítať na Martinusácky YT profil a vybrať si zo širokej ponuky známych tvárí i knižných titulov.

Najnovší príspevok načítal Oliver Oswald, ktorý sa rozhodol vycvičiť si draka