Partneri a inštitúcie

     

Dnes je pondelok, 06.07.2020
Patrícia, Patrik


Marcová burza kníh s vydavateľstvom Slovart

Milí učitelia, žiaci, rodičia a milovníci kníh,

školská knižnica našej základnej školy začiatkom školského roka 2017/2018 nadviazala spoluprácu s Čitateľským klubom vydavateľstva Slovart, ktorý u detí a mládeže podporuje a rozvíja čítanie s porozumením.

Súčasťou členstva je aj špeciálne podujatie – burza kníh. Dovoľte nám v mene Základnej školy Jozefa Horáka a Čitateľského klubu Slovart pozvať vás na tohtoročnú Marcovú burzu kníh, ktorá sa v priestoroch základnej školy (dolná chodba) uskutoční už po tretí raz, a to 11. marca 2020 od 9:00. Výber kníh bude bohatý a čaká na vás zľava vo výške od 20% do 50%. Tohtoročná burza kníh prináša aj novinku, a to možnosť platby platobnou kartou!

Nezabudnite, že marec je mesiac kníh a ak ho chcete pekne osláviť, zavítajte k nám na kus reči a peknú knihu. Vaša čitateľská duša sa Vám úprimne poďakuje.