Partneri a inštitúcie

     

Dnes je štvrtok, 23.01.2020
Miloš


Hravé knižné dejiny 2018

Milí žiaci,

mesiac október je tento rok venovaný aj 100. výročiu vzniku Česko-Slovenska. Pri tejto príležitosti sme si pre vás pripravili dve hravé aktivity, ktoré úspešným riešiteľom prinesú výhru v podobe pekných vecných cien.

Tie nám opäť venovali dve úžasné vydavateľstvá, Slovart a Comics Centrum, ako aj Nekonečno - obchod pre každodenných hrdinov. Ak sa teda chcete pred spolužiakmi pochváliť perfektnými výhrami, zapojte sa buď do hravého kvízu (klikni na odkaz), alebo výtvarnej súťaže, ktorej pravidlá nájdete zverejnené na poschodí vedľa jazykovej učebne.

To, akí ste skvelí bádatelia a umelci, nám môžete ukázať už 22. októbra 2018!

Veľmi pekne by sme sa chceli touto cestou poďakovať aj našim sponzorom za ceny, ktoré do našich súťaží venovali.