Partneri a inštitúcie

     

Dnes je štvrtok, 23.01.2020
Miloš


Marcová burza kníh v ZŠ J. Horáka

Základná škola Jozefa HorákaČitateľský klub Slovart pozývajú všetkých milovníkov dobrej literatúry na špeciálnu marcovú burzu kníh!

Knižná akcia, ktorá má motivovať k čítaniu nielen našich žiakov, sa bude konať v priestoroch Základnej školy Jozefa Horáka už po druhý raz. Predávať sa budú rôznorodé knižné tituly vydavateľstva Slovart zlacnené od 20% do 50%, ktoré si budú môcť zakúpiť rodičia, starí rodičia, priatelia, blízki či žiaci z iných škôl a ich rodiny v stredu, 13. marca, od 12:00 do 14:00 na dolnej chodbe (vestibul).

Príďte sa pozrieť na unikátnu akciu, ktorá okrem predaja kvalitnej literatúry, ponúka aj kopu zábavy. Dobrých kníh jednoducho nikdy nie je dosť!

Harmonogram

od 9:00 do 12:00 burza kníh + workshopy pre žiakov našej ZŠ

od 12:00 do 14:00 verejnosť