Partneri a inštitúcie

     

Dnes je pondelok, 20.05.2024
Bernard


Návod - prihlasovanie/odhlasovanie stravy

Vážení rodičia,

dovoľte, aby sme Vás zoznámili s novinkou, ktorú sme pre Vás prichystali. V súčasnosti sme zriadili pre stravníkov možnosť objednávania stravy prostredníctvom internetu.
Pre registráciu stravníkov a pre objednávanie stravy na internete postupujte podľa nasledujúcich pokynov:

Registrácia služby

1. Navštívte kanceláriu vedúcej Školskej jedálne. Tu dostanete prihlášku s číslom zariadenia na prihlásenie pre objednávanie stravy na internete. Zároveň si zvolíte Vaše jedinečné prístupové meno (používateľa) a heslo. Pripravte si ich dopredu.
Používateľ - môže obsahovať čísla a písmena bez diakritiky.
Heslo - môže obsahovať čísla a písmena bez diakritiky.

Môžete tiež zadať e-mailovú adresu, na ktorú Vám systém môže zasielať tieto správy:
- potvrdenie objednávky
- nedostatočná výška konta
- kontrola neodobranej stravy
- mesačný prehľad
- potvrdenie o prijatí platby

Pri zriadení služby môžete určiť, ktoré z týchto správ si prajete zasielať.
Heslo, email a posielané správy môžete kedykoľvek neskôr zmeniť po prihlásení do systému webovej stránky www.strava.cz v sekcii Nastavenie používateľa.

Objednávanie stravy používateľom

2. Od nasledujúceho dňa po registrácii sa dá objednávať strava pomocou webovskej stránky: www.strava.cz . Pri prvom prihlásení zadajte zariadenie 9315. Zaškrtnite uložiť vybrané zariadenie. Môžete využiť aj stránku školy v sekcii Škola-Školské stravovanie-Prihlášky/Odhlášky stravy alebo Rýchle odkazy-Prihlášky/Odhlášky stravy.

3. V ďalšom dialógu na www.strava.cz sa zobrazí položka Prihlásenie používateľa. Jazyk si vyberiete kliknutím na skratku jazyka vpravo hore CZ, SK, EN.

4. Vyplňte a potvrďte položky Používateľ a Heslo, ktoré ste si získali od vedúcej stravovania. Ak ste nový stravník tak ste si údaje zvolili pri registrácii služby (viď bod 1). Odporúča sa zaškrtnúť Uložiť údaje. Stlačte zelené tlačítko Prihlásiť. Ste prihlásený do systému a môžete objednávať stravu.

5. Pre objednávanie stravy vyberte menu Objednávky. Vykonajte požadované zmeny svojich prihlášok a odhlášok kliknutím na príslušný deň/druh jedla. Zmeny nezabudnite uložiť potvrdením zeleného tlačítka Odoslať.

6. Zo systému sa odhlásite kliknutím v menu vpravo hore Odhlásiť sa.

Ďalšie pokyny, podrobnosti a návody nájdete na www.strava.cz.