Partneri a inštitúcie

     

Dnes je štvrtok, 22.10.2020
Sergej


Krúžok Klub mladých čitateľov

V záujmovom čitateľskom krúžku Klub mladých čitateľov (CVČ) sa žiaci venujú nielen knihám, správnym technikám čítania, či samotnej čitateľskej gramotnosti, ale zoznamujú sa so svetom písaného slova ako takým.

A to či už formou hravých aktivít, alebo prostredníctvom rôznych súťaží, ktoré vyhlasuje predovšetkým vydavateľstvo Slovart prostredníctvom svojho čitateľského klubu. Každá súťaž je unikátna a vždy sa žiakom podarí niečo vyhrať.

Predposledná májová súťaž bola však iná. Prinútila deti kreatívne premýšľať nad konceptom plagátu, ktorý má niečo predať. Úloha to nebola vonkoncom ľahká, ale deti sa s ňou popasovali statočne, zažili pri vytváraní plagátu kopu zábavy a čo je najdôležitejšie, okúsili na vlastnej koži to, aké ťažké je vymyslieť reklamu tak, aby oslovila čo najväčšiu skupinu kupujúcich. Ako sa im to podarilo a ako vyzeral nakoniec plagát, ktorý vydavateľstvo ocenilo, si môžete prezrieť v našej fotogalérii!