Partneri a inštitúcie

     

Dnes je štvrtok, 22.10.2020
Sergej


Ovocná párty v III.A

Koniec školského roka sme si v III.A triede spestrili zábavným popoludním. Konala sa v našej triede Ovocná párty.

Pozvali sme rodičov, ktorých sme zapojili do nášho programu. V ovocných tričkách i čelenkách sme netrpezlivo čakali, kedy môžeme predviesť náš program. V úvode sme sa predstavili ako recitátori s básňami o ovocí. Potom nasledovala náučná časť o vitamínoch a v závere veselá pieseň o baciloch a vitamínoch. Rozdelení do skupín sme z ovocia tvorili krásne obrázky. A tu prišli na pomoc rodičia, ktorí čistili a krájali ovocie. Každá skupina dostala jablko, banán, broskyňu, mandarínku, citrón, hrozno, kivi a čučoriedky. Za prekrásne ovocné diela deti dostali ovocné medaily, rodičia spomienkový diplom a potom sa hodovalo. Čo si deti postavili, to si aj zjedli. A s rodičmi sme si zatiaľ príjemne posedeli a občerstvili sa kávou, či minerálkou. Veselí a plní zážitkov sme odchádzali domov.