Partneri a inštitúcie

     

Dnes je štvrtok, 22.10.2020
Sergej


Deň prekvapení v 1.B triede

Posledné dni školského roka boli pre žiakov 1.B triedy naplnené napätím a tajomstvami.

Pre rodičov a súrodencov sme totiž pripravovali tajnú akciu – Slávnostný záverečný program.

Rodičia naozaj nič netušili do poslednej chvíle...až 20.júna 2017 bolo veľké tajomstvo odhalené. Prváci sa na akciu pripravovali zodpovedne. Vedeli, že všetci majú svoj malý podiel na tom, aby všetko dobre dopadlo.

Programom všetkých sprevádzala výborná moderátorka Katka Balážová, žiačka 8.A triedy. Spolu s ňou sme sa preniesli na začiatok školského roka, kedy prišli prváčikovia prvýkrát do školy. Potom sme spolu cestovali do čarovných kráľovstiev – čítania a písania, matematiky, hudobnej výchovy...tancovali sme, recitovali, súťažili, spievali... Záver programu patril rodičom a rozlúčke s prvou triedou. Rodičia sa dokonca do programu aj zapojili. Spokojné tváre rodičov aj ostatných hostí hovorili za všetko...prekvapenie sa podarilo! Hostina, ktorú sme pripravili za pomoci šikovných mamičiek po programe, bola tiež prekvapujúca. Koláčiky sme jedli ešte dva dni po akcii.

Čo povedať na záver? Dovidenia prvá trieda, po prázdninách sa tešíme na 2.B triedu.